0 €
Ponuka nôt
Ponuka nôt
  Novinky Klávesové nástroje Sláčikové nástroje Dychové nástroje Žesťové nástroje Strunné nástroje Bicie nástroje Spev a spevníky Spevácke zbory Hudobná náuka Hudobné darčeky Orchester a súbory Zľavy a dopredaje
Dôležité
Máte akýkoľvek problém? Napíšte alebo zavolajte nám
+420 777 703 088 info@raj-not.sk Doprava zadarmo od 75€ Viac ako 14 tisíc produktov Platba online, prevodom aj dobierkou
Newsletter
Pridajte sa k
6 131 milovníkom hudby
a získajte pravidelné tipy na nové noty a akčné ponuky

O nás

Josef Mareček, zakladateľ e-shopu

Už od detstva ma obklopovala pesnička a sprevádza ma do dnes. V našej rodine sa hrá a spieva odjakživa. Môj starý otec i súrodenci boli a sú muzikanti. Už starý otec, milovník ľudových piesní, bol výborný spevák a tanečník.

Ja a moji súrodenci sme od začiatku žili v hudobnom ľudovom prostredí. Obklopení zvuky a texty piesní sme hľadali každý svoju cestu k hudbe. Od školských rokov som so súrodencami navštevoval ľudovú školu umenia, kde sme okrem hry na nástroje prehlbovali aj svoje spevácke schopnosti. Po absolvovaní ľudovej školy postupne prichádza štúdium na konzervatóriu.

Moje poslanie v hudbe potom smerovalo k ľudovému folklóru. Moji súrodenci pokračovali v štúdiu na vysokých školách a pedagogickej práci. Láska k folklóru nás však spája aj naďalej v hre v rodinnej cimbalovej muzike, kde súrodenci aj náš otec hráme. Po ukončení konzervatória som sa plne zapojil do pedagogickej práce v základnej umeleckej škole a ako svoj koníček viedol mladých muzikantov k moravskej piesni.

Prvé krôčiky k vlastnému obchodu

Nedostatok notového materiálu ma sprevádzal dlhšiu dobu. Myšlienka začať ponúkať a predávať noty sa v roku 2010 stala skutočnosťou. Za veľkej pomoci mojej ženy spúšťame náš e-shop www.raj-not.sk. Začínali sme ako malá rodinná firma v mori hudby. Už vtedy sme vedeli, že chceme všetkým hudobníkom ponúkať čriepky hudby, aby ju mohli rozdávať do ďalších sŕdc.

Postupom času sme sa stali profesionálmi a začali plávať na vlnách všetkých druhov hudobných žánrov. Všetko ale muselo zostať v rodinnom kruhu, pretože podľa nášho názoru, len tak je možné zákazníkom zaistiť kvalitne odvedenú prácu. Po večeroch pridávame nové tituly a zháňame noty a publikácie pre našich zákazníkov. Na konci roku 2017 otvárame brány nového e-shopu a dúfame, že sa vám u nás bude pohodovo nakupovať.