0 €
Ponuka nôt
Ponuka nôt
  Novinky Klávesové nástroje Sláčikové nástroje Dychové nástroje Žesťové nástroje Strunné nástroje Bicie nástroje Spev a spevníky Spevácke zbory Hudobná náuka Hudobné darčeky Orchester a súbory Zľavy a dopredaje
Dôležité
Máte akýkoľvek problém? Napíšte alebo zavolajte nám
+420 777 703 088 info@raj-not.sk Doprava zadarmo od 75€ Viac ako 14 tisíc produktov Platba online, prevodom aj dobierkou
Newsletter
Pridajte sa k
6 131 milovníkom hudby
a získajte pravidelné tipy na nové noty a akčné ponuky

Doprava


Spolupracujeme s veľkým množstvom dopravcov, aby si každý zákazník mohol vybrať ideálny spôsob doručenia:

 

DPD - 7,4,- EUR (cena sa mení v závislosti od aktuálneho kurzu)

Packeta - 4,3,- EUR (do veľkosti A4 a 5kg váhy, cena sa mení v závislosti od aktuálneho kurzu)

 

Doprava zadarmo

- nad 75,- EUR - dopravca: Packeta

- nad 115,- EUR - dopravca: DPD, GLS

 

Dobierka

Dobierka je možná pri doručení tovaru Českou poštou, Zásielkovnou alebo službou Geis. Cena dobierky je 1,16,- EUR (cena sa mení v závislosti od aktuálneho kurzu)

 

Ďalšie informácie

Do zahraničia (mimo Slovensko) zasielame Českou poštou, cena od 229Kč podľa váhy objednávky.

Ak zmeníte po objednaní vašu objednávku tak, že cena nákupu klesne pod 1500,- Kč pripočítame vám k hodnote objednávky najlacnejšiu dopravu.

Pri rozdelení objednávky zo strany objednávateľa na viac zásielok je doručenie druhej a ďalších zásielok spoplatnené paušálnou sumou 89,- Kč a 6,17,- EUR (Slovenská republika) za zásielku, plus 30,- Kč za dobierku (platba prevodom je zadarmo). Cena dopravy v mene Euro sa mení v závislosti od aktuálneho kurzu ČNB.

Školám, knižniciam (Česká a Slovenská republika) poskytujeme platbu na faktúru so 14 dennou splatnosťou: pri odosielaní objednávky zvoľte spôsob dopravy „Platba faktúrou (školy, knižnice a iné inštitúcie) DPD 2,50 € - ČR“, DPD 6,17,- EUR - SK (cena podľa kurzu ČNB). Je potrebné zadať IČO vašej organizácie.